Czy moje biuro rachunkowe jest dobre?


Pisaliśmy już na temat wyboru biura rachunkowego we Wrocławiu, wskazując na co najlepiej zwracać jest uwagę. Dziś raz jeszcze przypomnę o jednej rzeczy - o kwalifikacjach zatrudnionych, czyli księgowych. Zdarza się, że biura rachunkowe chcąc w pewien sposób obniżyć koszty swojej działalności robią to za pomocą zatrudniania osób niedoświadczonych.

Wszystko co musisz wiedzieć o podatkach

Nie mamy nic do zatrudniania młodych - to bardzo dobre, nie mniej warto zastanowić się, czy akurat w przypadku naszej firmy chcemy, aby tak młoda osoba, która często dopiero co ukończyła uczelnię zajmowała się księgowością naszej firmy.

Ja osobiście tego nie chcę. Pamiętam, jak moja firma przeżywała bardzo dynamiczny rozwój. Mówię w tym momencie o słupkach zysków, które wyglądały mniej więcej tak:

ksiegowoscwroclaw

Widok ten napawał mnie radością. Nie chcąc zaprzepaścić okazji do tego, by ten wzrost dalej kontynuować przeszedłem do bardziej renomowanego biura rachunkowe we Wrocławiu, które zapewniło mi lepszą i bardziej kompleksową opiekę. Z perspektywy czasu wiem, że decyzja ta była doskonała!
Podobne artykuły:
Wybór biura (2011-03-08)
Biuro rachunkowe Wrocław (2011-02-26)
Doradztwo rachunkowe (2011-03-28)
Biuro rachunkowe Świdnica? (2013-09-16)